Vytisknout

Kontakt

mapa brezinevesBc. Lenka Krumpová
Na hlavní 19/61
Praha 8 – Březiněves

Web:www.terapie-masaze.eu
Objednávky: na tel. 724 317 146 denně od 9 do 20 hodin. Pokud nezvednu telefon, pošlete mi SMS, nebo zanechte vzkaz na záznamníku, ozvu se vám zpátky hned jak to bude možné.
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Autem: pokud k nám míříte z centra Prahy, pojedete po výpadovce na Teplice-Ústí nad Labem (D8), poslední výjezd na území Prahy je Březiněves. Sjedete zde tedy z dálnice, odbočíte doprava, a po několika stech metrech začíná obec Březiněves. V ní se držíte stále na hlavní ulici, a nás najdete na její levé straně, spíše ke konci obce, tam kde jde ulice nejvíce do kopce, těsně nad firmou JaGa, ale dříve než Golémův restaurant (o pět domů). Pomohou vám modrá orientační čísla, naše je 61. Přímo před domem ovšem nejde parkovat, jsou tam vjezdy do dvora, zaparkujte proto prosím o několik desítek metrů níže na pravé straně před prodejnou krbů Argan.

Městskou dopravou: od metra Ládví autobusy č. 103 (do zastávky Březiněves, odsud cca 300 metrů pěšky dále po směru jízdy), nebo 348, 368, 369 (buď též do zastávky Březiněves, nebo ještě lépe do následující zastávky Na Boleslavce a odsud cca 100 metrů pěšky směrem zpátky). V obou případech je třeba přejít hlavní ulici.